Учасники фабрикування справ щодо активістів Революції Гідності продовжують працювати на керівних посадах у столичній міліції

Учасники фабрикування справ щодо активістів Революції Гідності продовжують працювати на керівних посадах у столичній міліції
Учасники фабрикування справ щодо активістів Революції Гідності продовжують працювати на керівних посадах у столичній міліції

У Києві продовжуються зустрічі керівництва міської міліції з киянами, на яких відбувається обговорення нагальних проблем у сфері правопорядку та взаємодії з громадськістю.

http://n-v.com.ua/gromadski-aktivisti-kiyeva-xochut-pidvishhiti-pravovij-fax-dilnichnix-inspektoriv/

Відбулись зустрічі у Дніпровському, Оболонському, Печерському, Подільському, Солом’янському та Шевченківському РУ ГУМВС України в місті Києві.

Знову ж таки підтверджується не завжди належна комунікація дільничних інспекторів з громадськістю на місцях. Керівництво главку у кожному з районів дає один місяць на виправлення ситуації, у іншому разі обіцяють кадрові висновки. Варто зазначити, що у деяких районах керівництво районного управління уже розуміє важливість співпраці з громадськістю у сфері захисту правопорядку, унаслідок чого позитивні результати не примушують себе чекати.

Багато проблем є спільними для всіх районів.

Зокрема, болючим є питання з обігом наркотиків у столиці. Очільник столичної міліції Олександр Терещук пообіцявши кардинально вирішити цю проблему, покладає великі надії на новопризначенного керівника підрозділу по боротьбі з обігом наркотиків у місті Києві. За його словами, зрушення вже почались, сподіваємось, що незабаром усі мешканці Києва зможуть у цьому пересвідчитись.

Схожою проблемою для киян є і так звані «розливайки», які є чинником підвищення криміногенної обстановки та роблять нестерпним життя мешканців будинків поблизу яких вони розташовані. Це питання також на контролі у керівництва міліції, і також обіцяно його швидке й ефективне вирішення.

Багато проблем у сфері правопорядку є взаємопов’язаними. Так, часті випадки викрадення ліфтових котушок є тісно пов’язаним з функціонуванням пунктів прийому металобрухту. Чекаємо виконання обіцянок від міліції навести порядок і у цій сфері, як мінімум перевірити усі пункти на наявність дозвільної документації й закрити ті, які функціонують незаконно.

Обіцяно також і навести лад у сфері парковок. Як відомо, на сьогодні офіційно мають право працювати лише парковки «Київпарксервісу». Однак, кожен киянин є свідком самовільно обладнаних парковок, які часто розміщені на проїжджій частині або на зелених зонах.

За останні півтора року значно збільшилась кількість квартирних крадіжок, тут від міліції пряма порада – встановлювати сигналізацію державної служби охорони, або хоча б тривожну кнопку.

Традиційно болючою темою для Києва є незаконні забудови. Керівник столичної міліції Олександр Терещук обіцяє розслідувати ці порушення у межах своєї компетенції, у той же час закликає протестувальників діяти суворо у рамках закону, в іншому разі вже протестувальники можуть стати фігурантами кримінальних й адміністративних справ. Пане генерале, громадськість з великою радістю хоче діяти лише у рамках закону, але що ж робити якщо у протестувальників є вагомі підстави звинувачувати міліцію й інші правоохоронні органи в небажанні відстоювати закон? Питання відкрите.

Вирішуючи нагальні питання, громадськість пам’ятає і тримає на контролі розслідування обставин фабрикування співробітниками міліції кримінальних справ проти учасників Революції Гідності. Так на посаді заступника начальника Дніпровського райвідділу нині працює Віталій Яценко, якого член Громадської ради при ГУ МВС України в м.Києві Ольга Валєєва ідентифікувала, на її думку, як одного з безпосередніх учасників фабрикування цих справ. У відповідь міліціонер заявив, що він діяв виключно відповідно до вимог кримінально-процесуального права.

Для широкого оприлюднення своєї позиції його було запрошено на Громадську раду при ГУ МВС України в місті Києві.

Убачається, що на цьому конкретному співробітнику міліції увага громадськості не зупиниться. У реформованих правоохоронних органах не будуть працювати ті, хто фабрикував справи. Громадськість налаштована рішуче у цьому питанні. Міліція також має бути зацікавленою у процесі свого очищення. Ті, хто не пройдуть випробовування – мають піти з правоохоронних органів.

Олександр МИХАЙЛИЧ,

Дн_провське РВ зал
Дн_провське РВ
Печерське РВ зал
Печерське РВПод_льське РВ зал
Под_льське РВ
Шевченк_вське РВ зал
Шевченк_вське РВ
http://n-v.com.ua/

Источник: “http://antikor.com.ua/articles/60735-uchasniki_fabrikuvannja_sprav_shchodo_aktivistiv_revoljutsiji_gidnosti_prodovhujutj_pratsjuvati_na_k”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя