Львівський аеропорт можуть віддати росіянам

Львівський <a href=аеропорт можуть віддати росіянам" width="640">
Львівський аеропорт можуть віддати росіянам

У середу, 18 листопада, обиратимуть нового очільника львівського аеропорту. Завтра зранку в Києві постійна комісія Міністерства інфраструктури України проведе конкурсний відбір та заслухає пропозиції від претендентів на посаду генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Після цього буде сформовано “шорт-лист” із 2-5 переможцями.

Список конкурсантів утаємничений. За інсайдерською інформацією, на конкурс подалися 11 осіб. Серед претендентів – молоді управлінці; бізнесмени, які співпрацюють з Росією; «карамельні королі» та екс-посадовці з львівського аеропорту, яких, свого часу, гучно звільнили через корупцію.

Ось неповний перелік кандидатів: Ян Вілюха, Олег Горєлов, Олександр Загрєва, Тетяна Романовська, Артем Хмиз, Кирил Новіков, М. Халялко. (нижче подаємо їхні короткі резюме).

Частина цих людей не має жодного стосунку до авіаційної галузі. Підозрюємо, що деякі є ставлениками обласної влади або ж місцевих бізнес-кіл. Зокрема Артема Хмиза та Тетяну Романовську минулого разу не допустили до цього конкурсу через відсутність профільної освіти. Однак нещодавно у столиці внесли поправку до постанови Кабміну №777, де визнали профільну освіту необов’язковою. Відтак є підозри, що для львівського аеропорту шукають не професіонала, а ставленика, який представлятиме чиїсь інтереси.

Як стверджують експерти, перемога окремих людей у цьому конкурсі може мати негативні наслідки як для підприємства, так і для економіки загалом. Фахівці кажуть, враховуючи борги аеропорту «Львів» перед державою та підрядниками за Євро-2012, новий керівник має принести вагомі контракти та збільшити пасажиропотік в рази. А без залучення профільних фахівців зробити це буде дуже складно.

Експерти авіаційної сфери також зазначають, що львівському аеропорту потрібний повний аудит та остаточне очищення керівного складу, а щоб летовище працювало повноцінно – місце гендиректора повинен посісти реформатор, який готовий звітувати за усі свої кроки.

Подаємо короткі резюме відомої нам частини претендентів на посаду очільника аеропорту «Львів»:

Ян Вілюха – генеральний директор компанії United Consultants, тренер з технологій рекрутингу. Має досвід роботи в сфері стратегічного консалтингу в телекомунікаційному та авіаційному секторі. Переважна кількість його клієнтів – держпосадовці з Росії.

Олег Горєлов – генеральний директор компанії Schindler (Росія) протягом 2013-2015 років. Компанія займається продажем та модернізацією ліфтів та ескалаторів в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Волгограді, Сочі.

Новая

Олександр Загрєва – екс-директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів», заступник Львівської філії Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух). Причетний до серії корупційних скандалів.

Тетяна Романовська – у 2011 році протягом декількох місяців виконувала обов’язки директора львівського аеропорту. Попередньо працювала на посаді начальника аеровокзального комплексу аеропорту.

Артем Хмиз – співвласник мережі «Майстерень карамелі», з 2010 року секретар наглядової Ради комунальної установи «Інститут міста». Власник ресторанів у Львові «Культ» і «Дублін». Відкрив західноукраїнську школу авіації – навчально- тренувальні курси для пілотів, власник надлегкого літака Skyeton K-10 SWIFT, придбаного за 60 тисяч доларів.

Кирил Новіков – переможець кадрового конкурсу Міністерства інфраструктури, очолив Український державний проектно-технологічний та науково-дослідний інститут цивільної авіації «Украеропроект». В уряді назвали його «останнім надбанням Міністерства інфраструктури та новою людиною не з системи». Закінчив Харківський авіаційний інститут за напрямком «Авіація та космонавтика». Загальний досвід роботи в галузі – понад дев’ять років. До обрання на посаду займався власною справою.

М. Халялко – нажаль інформації про цього конкурсанта в мережі інтернет немає.

Нагадаємо, вдруге конкурс на керівника аеропорту «Львів» оголосили 19 жовтня. Раніше про відбір на заміщення посади гендиректора львівського летовища оголошували ще у серпні, однак тоді конкурс провалився.

Зазначимо, у квітні Міністерство інфраструктури призначило в.о. гендиректора львівського аеропорту Дмитра Шинкарчука. Проте вже в липні комітет з питань транспорту Верховної Ради звернувся до міністерства щодо проведення службового розслідування діяльності Дмитра Шинкарчука. У серпні трудовий колектив аеропорту висловив недовіру керівному складу підприємства з вимогою відсторонити їх із займаних посад.

Ольга Умриш, спеціально для Вголос


Источник: “http://kompromat1.info/articles/26438-ljvivsjkij_aeroport_mozhutj_viddati_rosijanam”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя