На Миколаївщині найбільша ціна на куряче філе в Україні

68_main Об этом сообщает ukr-efir.in.ua со ссылкой на СМИ.


Експерти Української асоціації постачальників торговельних мереж проаналізували, у яких регіонах найдорожче та найдешевше м’ясо за офіційною статистикою на початок лютого.Згідно отриманого рейтингу виявилось, що на теренах Миколаївської області продається найдорожче куряче філе – 96,2 гривні за кілограм. Про це на своїй сторінціFacebook повідомив гендиректор асоціації Олексій Дорошенко, — пише Свідок.Інфо з посиланням на АгроЮг.


При цьому середня ціна в Україні досягає 91,5 гривні за кілограм. Другими та третіми в рейтингу найбільших цін за кілограм курячого філе відповідно стали Херсонська та Кіровоградська області з ціною 94 гривні.


Також, Миколаївщині відзначилась найбільшим зростом вартості курячої тушки за рік – на 42%, із 39,4 гривень до 56 гривень за кілограм.


Експерт доводить, що світовою тенденцією останніх 4-х місяців, за даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, є здешевлення курятини. В Україні це не помітно.


Читайте також: Український паспорт 91-й у рейтингу найбажаніших у світіДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/na-mikolayivshhini-najbilsha-tsina-na-kuryache-file-v-ukrayini/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя