Японія нагадала Путіну, що не підпише мирну угоду без повернення Південних Курил

Японія нагадала Путіну, що не підпише мирну угоду без повернення Південних Курил Об этом сообщает zodtrk.in.ua со ссылкой на СМИ.

" — ", 12

Японія не погодилась на мирну угоду з РФ "без будь-яких передумов", яку запропонував 12 вересня президент Росії Володимир Путін

Про це повідомляє Reuters.

З пропозицією укласти мирну угоду до кінця 2018 року з метою врегулювати суперечку щодо Курильських островів Путін виступив під час зустрічі з прем’єром Японії Сіндзо Абе на Східному економічному форумі у Владивостоку.

"Давайте укладемо мирну угоду, не зараз, але до кінця року і без будь-яких передумов", — сказав Путін.

Водночас секретар кабінету міністрів Японії Ясухіро Кан заявив журналістам, що Японія не має наміру укладати мирну угоду з РФ до вирішення територіальної суперечки щодо Курильських островів.

"Оскільки уряд має намір вирішити питання чотирьох Північних островів, основна політика щодо укладення мирного договору залишається незмінною", — сказав він.

Раніше Росія розмістила новітні ракети на спірних з Японією Курилах.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/YAponiya_nagadala_Putinu_shcho_ne_pidpishe_mirnu_ugodu_bez_povernennya_Pivdennih_Kuril_267989.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя