На Одещині викрили на хабарі керівника відділу проблемних активів

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах керівника відділу проблемних активів та його підлеглого Одеської філії одного з державних банків, — інформують у прес-службі СБУ.

На Одещині викрили на систематичних хабарах керівника відділу проблемних активів


Оперативники спецслужби встановили, що працівники установи вимагали гроші від боржників банку за можливість проведення операцій з майном, яке знаходиться у банківській заставі. Об этом сообщает avan-ti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Співробітники СБУ задокументували факт вимагання зловмисниками від місцевого жителя двох тисяч доларів США. За вказану суму працівники банку обіцяли сприяти в реалізації елітного автомобіля, який перебував у заставі.


Правоохоронці затримали зловмисників на робочих місцях після одержання всієї суми хабара.


Наразі обом фігурантам справи повідомлено про підозру в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі для притягнення до відповідальності інших банківських працівників, причетних до протиправної діяльності.


Заходи з викриття зловмисників проводились спільно з прокуратурою.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_odeshchyni_vykryly_na_habari_kerivnyka_viddilu_problemnyh_aktyviv_306321.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя