Рятувальники області закликають жителів не створювати пожеж в екосистемах!

11.03 10:36
Рятувальники області закликають жителів не створювати пожеж в екосистемах!

Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах! Лише за минулу добу вогнеборці області ліквідували 21 загоряння сухостою на загальній площі 49 га. Спалювання трави та залишків минулорічної рослинності шкодить здоров’ю людини, знищує рослинний та тваринний світ, знижує родучість ґрунтів. За підпал сухостою передбачені штрафні санкції від 170 грн до 1190₴

Так 10 березня загоряння сухотрав’я ліквідовували рятувальники Управління ДСНС у Житомирській області в Житомирському, Коростенському, Малинському, Народицькому, Овруцькому, Олевському, Ружинському, Хорошівському, Черняхівському районах та у Коростені та Житомирі. Вогнеборці загасили палаючий сухостій на загальній площі 45 га. Попередньо встановлено, що в усіх випадках причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.

Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до всіх громадян: ніколи не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель! Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. Якщо пожежу не можете подолати самотужки – зателефонуйте до Служби порятунку «101», повідомте про знайдений осередок загоряння і вкажіть точне місце.

Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин та неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди. До того ж дим небезпечний для здоров’я людини.

Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/123236-ryatuvalniki-oblast-zaklikayut-zhitelv-ne-stvoryuvati-pozhezh-v-ekosistemah.html” Об этом сообщает allreviews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя