Міністр оборони України взяв участь у 12-му "Київському безпековому форумі"

11 квітня Міністр оборони України Степан Полторак взяв участь у 12-му ʺКиївському безпековому форуміʺ. Про це повідомила прес-служба МОУ.

Міністр оборони України взяв участь у 12-му "Київському безпековому форумі"


Під час свого виступу Міністр оборони України наголосив на незворотності реформ, які тривають у відомстві та секторі безпеки та оборони у цілому. Об этом сообщает bud-v-kurse.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺЗа всю історію незалежної України, ми декілька разів робили спроби реформувати сектор безпеки та оборони. І не мали змоги завершити їх. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Все що ми плануємо — одразу випробовуємо у бою. При таких загрозах, коли Російська Федерація продовжує тиск у Азовському морі і випробувала там порядок дій, жодного сумніву не маю, що потім подібна тактика дій буде і в Балтійському, і в інших морях, і по відношенню до інших країн світуʺ, – підкреслив Степан Полторак.


За словами глави оборонного відомства Україна має реагувати на подібні загрози і робити все необхідне, щоб забезпечити безпеку нашої держави.


ʺНайголовніше — незмінність курсу, який визначено Конституцією України – вступ до НАТО. Клуб, який забезпечує безпеку всім країнам, які знаходяться в складі Північноатлантичного Альянсу. Однак, не все залежить від України і на це потрібна політична воля наших партнерів. І не менш важливо, для цього потрібно пам’ятати історію і робити з неї висновки, здійснювати співпрацю з усіма європейськими країнами у питаннях безпеки якомога конструктивноʺ, – наголосив Міністр оборони України.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ministr_oborony_ukrainy_vzyav_uchast_u_12mu_kyivskomu_bezpekovomu_forumi_313061.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя