Телефонна розмова Зеленського та Путіна: Пєсков розкрив деталі


Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков розповів, скільки тривала та про що була перша розмова президента України Володимира Зеленського із президентом держави-агресора

Про це пише російське інформаційне агентство ТАСС, передає Українська правда. Об этом сообщает svpressa.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Що стосується атмосфери розмови, це була перша ознайомча розмова двох президентів — вони перший раз спілкувалися по телефону, раніше будь-яких контактів між ними не було", — сказав представник Кремля.

За його словами, "розмова носила досить прагматичний характер" і тривала "близько 20 хвилин".

Пєсков зазначив, що дуже важливим сам факт першої розмови Путіна і Зеленського.

Нагадаємо, що розмова відбулась 11 липня.

"Ключовим питанням було звільнення полонених військових моряків. Також йшлося про повернення інших українських громадян, які утримуються на території РФ. Крім того, сторони обговорили продовження переговорів у Нормандському форматі", - розповіли у прес-службі Зеленського.

  • Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський звернувся до президента РФ Володимира Путіна з пропозицією провести в Мінську переговори з лідерами країн-підписантів Будапештського меморандуму та країн "нормандського формату".
  • Путін заявив, що готовий обговорити розширення "нормандського" формату після виборів Ради.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/12/telefonna_rozmova_zelenskogo_ta_putina_pyeskov_rozkryv_detali”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя